Technikum ZSP nr 2 w Sieradzu

tel. 43 827 15 36, 43 822 40 40

Adres strony internetowej: zamkowa15.edu.pl

Technik ekonomista

Przedmioty rozszerzone: matematyka, geografia. Języki obce: angielski, niemiecki. Przedmioty uwzględniane w procesie rekrutacji: język polski, język obcy, matematyka, geografia.

Technik logistyk

Technik hotelarstwa

Technik usług fryzjerskich

Przedmioty rozszerzone: matematyka, biologia. Języki obce: angielski, niemiecki. Przedmioty uwzględniane w procesie rekrutacji: język polski, język obcy, matematyka, biologia.

Technik żywienia i usług gastronomicznych

Technik rachunkowości

1  2