Technikum ZSP nr 1 w Sieradzu

tel. 43 827 17 85

Adres strony internetowej: zspnr1.nasze.pl

Technik informatyk

Przedmioty rozszerzone: informatyka, matematyka. Języki obce: angielski, niemiecki. Przedmioty uwzględniane w procesie rekrutacji: język polski, język obcy, matematyka, informatyka.

Technik pojazdów samochodowych

Przedmioty rozszerzone: fizyka, matematyka. Języki obce: angielski, niemiecki. Przedmioty uwzględniane w procesie rekrutacji: język polski, język obcy, matematyka, fizyka.

Technik mechanik

Technik mechatronik

Technik elektryk

Technik urządzeń i systemów energii odnawialnej

Technik geodeta

Przedmioty rozszerzone: geografia lub fizyka (do wyboru), matematyka. Języki obce: angielski, niemiecki. Przedmioty uwzględniane w procesie rekrutacji: język polski, język obcy, matematyka, fizyka.

Technik architektury krajobrazu

Przedmioty rozszerzone: biologia, matematyka. Języki obce: angielski, niemiecki. Przedmioty uwzględniane w procesie rekrutacji: język polski, język obcy, matematyka, biologia.

Technik ochrony środowiska

Przedmioty rozszerzone: chemia, matematyka. Języki obce: angielski, niemiecki. Przedmioty uwzględniane w procesie rekrutacji: język polski, język obcy, matematyka, chemia.

Technik budownictwa

UWAGA: ZASADY NABORU DLA ABSOLWENTÓW GIMNAZJÓW I SZKÓŁ PODSTAWOWYCH SĄ TAKIE SAME.

1  2

3  4